SAMA SŁODYCZ CAFE

Dodano dnia: 23.11.2016

21 listopada uczniowie klasy 1 a wybrali się na wycieczkę do Manufaktury Słodyczy “Sama Słodycz Café”, która mieści się na Starym Mieście przy ul. Rybackiej 26a. Uczestniczyli tam w pokazie - jak od początku do końca powstają cukierki oraz samodzielnie zrobili lizaki. Dzieci same decydowały jakiego koloru i kształtu będą ich lizaki. Mogły też spróbować jeszcze ciepłych cukierków. Pycha!
To była niezwykła przygoda i wszyscy wrócili do szkoły szczęśliwi, obdarowani własnoręcznie zrobionymi lizakami i górą cukierków.
Warto dodać, że do produkcji tych słodyczy używa się tylko naturalnych składników i barwników!
Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego miejsca! Polecamy.

K. Kreft i I. Marciniak