Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ANDRZEJKI W ŚWIETLICY POPOŁUDNIOWEJ

Dodano dnia: 04.12.2016

30 listopada obchodziliśmy w świetlicy popołudniowej andrzejki. Przypomnieliśmy sobie tradycje związane z tym dniem. Tego wieczoru wróżyliśmy sobie w tradycyjny sposób – laliśmy wosk, ustawialiśmy buty, była też wróżba z serca i owoców. Poznaliśmy wiele nowych, mniej znanych wróżb i zabaw. Dowiedzieliśmy się, co ciekawego czeka nas w najbliższej przyszłości, czego się wystrzegać oraz w jaki sposób możemy wpływać na swoje życie. Czytając żartobliwy horoskop uzyskaliśmy informacje na temat naszego charakteru, zainteresowań, mocnych i słabych stron naszej osobowości.Wieczór andrzejkowy minął w miłej atmosferze, dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń, radości i uśmiechu.

Wanda PaulAutor: Izabela Pawełczak

ANDRZEJKI W ŚWIETLICY POPOŁUDNIOWEJ 2016

Licznik odwiedzin
1 6 5 1 9 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.