Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WIZYTA Z WĘGRAMI W MUZEUM STUTHOFF

Dodano dnia: 05.12.2016

 2.12.16, tak jak było w naszych planach, wyjechaliśmy na wspólną wycieczkę z nauczycielami z węgierskiej miejscowości Szob do Muzeum KL Stuthoff. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od wizyty w muzealnym archiwum, gdzie p. dr Danuta Drywa, autorka licznych publikacji naukowych, zapoznała nas z losem więźniów KL Stuthoff, pochodzenia węgierskiego. Dalsze zwiedzanie zakończyliśmy złożeniem zniczy pod krzyżem upamiętniającym ofiary obozu. Wyjazd był kolejną częścią projektu ,,Wychowanie do tolerancji przez tolerancję”, realizowanego w ramach programu Erasmus+.

Wojciech PaczkowskiAutor: Izabela Pawełczak

WIZYTA Z WĘGRAMI W MUZEUM STUTHOFF

Licznik odwiedzin
2 0 1 9 7 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.