Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIKOŁAJKI W ŚWIETLICY

Dodano dnia: 07.12.2016

 6 grudnia obchodziliśmy w świetlicy Mikołajki. Poznaliśmy legendę o św. Mikołaju, który tego dnia przygotował również dla dzieci ze świetlicy niespodziankę.  Przyniósł nam prezenty, ale ukrył je w tajemniczym miejscu. Naszym zadaniem było rozwiązanie wielu zagadek tematycznie związanych z  bohaterem tego dnia.  Po udzieleniu serii poprawnych odpowiedzi przebijaliśmy balon, w którym znajdowała się karteczka ze wskazówką, gdzie mamy szukać naszego skarbu. Gdy go odnaleźliśmy radości było mnóstwo – Mikołaj przyniósł nam puzzlo-klocki, korbo-klocki, samochody, drewniany domek dla lalek i wiele nowych gier. Dziękujemy Ci Mikołaju!!!

Katarzyna Zadroga - MikulskaAutor: Izabela Pawełczak

MIKOŁAJKI W ŚWIETLICY 2016

Licznik odwiedzin
2 0 0 0 9 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.