Wyszukaj na stronie  
Jeste¶ tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIKOŁAJKI W ¦WIETLICY

Dodano dnia: 07.12.2016

 6 grudnia obchodzili¶my w ¶wietlicy Mikołajki. Poznali¶my legendę o ¶w. Mikołaju, który tego dnia przygotował również dla dzieci ze ¶wietlicy niespodziankę.  Przyniósł nam prezenty, ale ukrył je w tajemniczym miejscu. Naszym zadaniem było rozwi±zanie wielu zagadek tematycznie zwi±zanych z  bohaterem tego dnia.  Po udzieleniu serii poprawnych odpowiedzi przebijali¶my balon, w którym znajdowała się karteczka ze wskazówk±, gdzie mamy szukać naszego skarbu. Gdy go odnaleĽli¶my rado¶ci było mnóstwo – Mikołaj przyniósł nam puzzlo-klocki, korbo-klocki, samochody, drewniany domek dla lalek i wiele nowych gier. Dziękujemy Ci Mikołaju!!!

Katarzyna Zadroga - MikulskaAutor: Izabela Pawełczak

MIKOŁAJKI W ¦WIETLICY 2016

Licznik odwiedzin
1 7 2 1 6 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbl±g

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie s± prawnie strzeżone i bez zgody nie mog± być wykorzystywane.