Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIKOŁAJKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Dodano dnia: 08.12.2016

W świetlicy popołudniowej Mikołajki to nie tylko 6 grudnia. Przygotowania do tego święta rozpoczęliśmy już na początku miesiąca. W ramach zajęć plastycznych wykonaliśmy przepiękne portrety Mikołaja. Każde dziecko napisało list do św. Mikołaja prosząc o wymarzone prezenty. Jakież było zaskoczenie, gdy 6 grudnia znaleźliśmy ogromną torbę pełną prezentów, a w mikołajkowej skarpecie słodycze. Kolejną atrakcją była impreza zorganizowana 7 grudnia przez Departament Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego. Spotkanie dzieci z elbląskich świetlic popołudniowych miały charakter świąteczny. W kinie Światowid obejrzeliśmy film „Vaiana: Skarb oceanu”, potem była dyskoteka w SP nr 23. Każda świetlica przygotowała krótki program artystyczny. Wychowankowie naszej świetlicy zaprezentowali ciekawy układ taneczny do muzyki z filmu „Kraina Lodu”. Był też poczęstunek i paczki ze słodkościami.Tegoroczne mikołajki były prawdziwym „zawrotem głowy”. Dostarczył y nam wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Anna Szawara i Wanda Paul


Autor: Izabela Pawełczak

MIKOŁAJKOWY ZAWRÓT GŁOWY 2016

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 7 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.