Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POLONII

Dodano dnia: 20.12.2016

 15 grudnia 2016, w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Elblągu odbył się Szachowy Turniej Mikołajkowy  w ramach charytatywnej Akcji „Szachiści grają dla Polonii”. Głównym organizatorem  tej akcji jest Polski Związek Szachowy w Warszawie. Organizatorem turnieju   w Elblągu, był Uczniowski Klub Sportowy „Skoczek”. Zawody rozgrywane były systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund w 1 dzień w jednej grupie. Tempo gry: 10 minut dla zawodnika na rozegranie partii, wg aktualnych przepisów FIDE i kodeksu szachowego  PZSzach.  Zebrane fundusze zostaną przekazane do PZSzachu na szczytny cel-  dofinansowanie pobytu dzieci Polaków zza  granicy na "Wakacje z szachami 2017" w Polsce.  Nagrodą główną w naszym turnieju,   to wyjazd czterech najlepszych zawodników na Turniej Finałowy „Szachiści Graja dla Polonii” w Parlamencie  RP planowany w marcu- kwietniu 2017r. Zostały  również wręczone puchary, dyplomy, nagrody dla najlepszych uczestników w kategorii dziewcząt i chłopców oraz upominki dla wszystkich uczestników.

 
                                                                        Irena Sokołowska I Grażyna Ciesielska
                                                                  


Autor: Izabela Pawełczak

SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POLONII 2016

Licznik odwiedzin
1 6 4 1 1 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.