Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO LABORATORIUM ELBLĄSKIEGO PARKU TECHNOLOGICZNEGO

Dodano dnia: 20.12.2016

 16 grudnia   klasa 3d pojechała  do Laboratorium Elbląskiego Parku  technologicznego. Uczniowie uczestniczyli  tam  w lekcji pt.,, Lampa lawa.” Każde z dzieci samodzielnie wykonało swoją lampę. Potem odbył się konkurs i  drogą głosowana dzieci wybrały najpiękniejszą lampę. Zwyciężczyni w nagrodę mogła  pod opieką laboranta  wykonać dodatkowe doświadczenie .  Zajęcia rozbudziły  ciekawość świata i zainteresowały naukami ścisłymi takimi jak biologia i chemia. Nauka poprzez zabawę w tym przypadku była przez ogromne N. Wszyscy uczniowie szczęśliwi i pełni nowej wiedzy   wrócili do szkoły. Było super!!!!

Katarzyna Krasowska


Autor: Izabela Pawełczak

WYCIECZKA DO LABORATORIUM ELBLĄSKIEGO PARKU TECHNOLOGICZNEGO

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 8 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.