NIESPODZIANKI DLA NAJBLIŻSZYCH

Dodano dnia: 10.01.2017

Świetlica popołudniowa jest ważnym miejscem w naszej szkole. Tu wielu uczniów spędza czas po lekcjach. Jest to również miejsce, które integruje dzieci z ich najbliższym otoczeniem. Jedna z takich imprez  odbyła się w dniu wczorajszym. Na popołudniowe spotkanie zaproszeni zostali rodzice podopiecznych świetlicy. Na początku dzieci zaprezentowały jasełka „Przed Bożym Narodzeniem”, które publiczność nagrodziła brawami. Kolejnym punktem spotkania były zajęcia plastyczne prowadzone pod okiem plastyczki. W czasie wspólnej pracy rodzice z dziećmi wykonywali prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wspólnie projektowali, szyli i przyklejali elementy ozdobne na zakładce. Zarówno uczniowie i ich opiekunowie wykazali się ogromną pomysłowością. Kolorowe zakładki na pewno zadowolą każdą babcię i każdego dziadka.

Wanda Paul i Anna Szawara

NIESPODZIANKI DLA NAJBLIŻSZYCH