Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

LEKCJA MUZYCZNA - OD KOŁYSANKI DO ARII

Dodano dnia: 12.02.2017

 W dniu 9.02 dzieci z klas I -III uczestniczyły w lekcji muzycznej pt.: "Od kołysanki do arii". Muzycy Agencji Artystycznej MAT z Olsztyna przedstawili dzieciom, na podstawie przygód księżniczki Melodyki, muzykę wokalną wykonywaną solo i w duecie. Dzieci poznały głosy żeńskie - sopran i alt oraz męskie - tenor i bas. Wysłuchały pieśni rycerstwa polskiego, kołysankę, dumkę, utwór jazzowy i popularny oraz arię operową. Na koniec odbył się konkurs wiedzowy. Wszyscy uczesnicy zapamiętali bardzo dużo informacji i odpowiedzieli na wszystkie pytania.

Urszula BazylczykAutor: Anna Radkiewicz

LEKCJA MUZYCZNA 9.02.2017

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 7 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.