Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

O MIŁOŚCI SŁÓW KILKA

Dodano dnia: 16.02.2017

Dnia 14 lutego przypada Święto Zakochanych czyli walentynki. Święto to jest okazją do wyrażania uczuć w stosunku do osób, które kochamy, lubimy, darzymy szczególną sympatią. Co roku dzieci ze świetlicy popołudniowej przyłączają się do obchodów tego święta. Tegoroczne świetlicowe walentynki przebiegały pod znakiem wielu ciekawych zajęć i zabaw. Czytaliśmy walentynkowe wierszyki, samodzielnie układaliśmy życzenia dla kolegów i koleżanek, powstało przepiękne „walentynkowe drzewko”. Ruszyła również „walentynkowa poczta”. Świąteczne życzenia na serduszkach obudziły na naszych twarzach uśmiech, w oczach było widać wzruszenie. Wspólne zabawy „Odgadnij imię moje”, „Super dziewczyna – super chłopak” dostarczyły wiele radości i śmiechu, a słodycze osłodziły nam to niepowtarzalne święto.

Wanda PaulAutor: Izabela Pawełczak

O MIŁOŚCI SŁÓW KILKA

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 4 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.