Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ELBLĄG - MOJE MIASTO

Dodano dnia: 16.02.2017

10 lutego 2017 roku przypadła 72 rocznica odzyskania Elbląga. Z okazji tak ważnego wydarzenia dzieci ze świetlicy popołudniowej przypomniały sobie historię miasta oraz legendy związane z Elblągiem. Oglądaliśmy fotografie przedstawiające zabytki, architekturę oraz ciekawe miejsca naszego miasta. Czytaliśmy wiersze o Elblągu, powstała wystawa prac plastycznych „Elbląg – moje miasto”. Quiz wiedzy o Elblągu był podsumowaniem wiedzy na temat miasta. Okazało się, iż dzieci interesują się swoim rodzinnym miastem, mają rozległą wiedzę, z sentymentem rozmawiają o Elblągu.

Wanda Paul
 Autor: Izabela Pawełczak

ELBLĄG MOJE MIASTO 2017

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 6 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.