MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS W SP16

Dodano dnia: 20.02.2017

W dniu 17.02.2017 roku dwie dziewczynki z naszej świetlicy Marta Woźnowska klasa IIIB i Martyna Wróbel klasa IIF uczestniczyły w uroczystym rozdaniu dyplomów i nagród uczestnikom międzyszkolnego konkursu „Moneta okolicznościowa – Elbląg moje miasto” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 16 w Elblągu. Po krótkim referacie wprowadzającym w historię monet bitych w naszym mieście i części oficjalnej nasza uczennica Martyna Wróbel otrzymała szczególne wyróżnienie. Praca konkursowa wykonana była metodą haftu krzyżykowego, do konkursu przygotowała Martynkę Pani Małgorzata Iwaniszyn. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki, uroczystości towarzyszył słodki poczęstunek i miła atmosfera.
Marcie bardzo dziękujemy za udział w konkursie, Martynce i Pani Małgosi gratulujemy !!!

Wioletta Szulaczuk

MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS W SP16