Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS W SP16

Dodano dnia: 20.02.2017

W dniu 17.02.2017 roku dwie dziewczynki z naszej świetlicy Marta Woźnowska klasa IIIB i Martyna Wróbel klasa IIF uczestniczyły w uroczystym rozdaniu dyplomów i nagród uczestnikom międzyszkolnego konkursu „Moneta okolicznościowa – Elbląg moje miasto” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 16 w Elblągu. Po krótkim referacie wprowadzającym w historię monet bitych w naszym mieście i części oficjalnej nasza uczennica Martyna Wróbel otrzymała szczególne wyróżnienie. Praca konkursowa wykonana była metodą haftu krzyżykowego, do konkursu przygotowała Martynkę Pani Małgorzata Iwaniszyn. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki, uroczystości towarzyszył słodki poczęstunek i miła atmosfera.
Marcie bardzo dziękujemy za udział w konkursie, Martynce i Pani Małgosi gratulujemy !!!

Wioletta SzulaczukAutor: Izabela Pawełczak

MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS W SP16

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 9 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.