Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W NASZEJ SZKOLE

Dodano dnia: 20.02.2017

Dnia 17 lutego odwiedziły nas dzieci z przedszkola nr 23 w Elblągu. Młodsi koledzy mogli przez chwilę poczuć się jak prawdziwi uczniowie. Przedszkolaki zwiedzały naszą szkołę, uczestniczyli w  lekcji, przeglądali szkolne podręczniki oraz zaglądali z ciekawością do plecaków starszych kolegów, sprawdzając co uczniowie noszą na lekcje w plecakach.  To była ich pierwsza wizyta w progach naszej szkoły, mamy nadzieję że im się podobało i kolejne spotkania będą również udane i pełne radości.

Urszula BazylczykAutor: Izabela Pawełczak

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W NASZEJ SZKOLE

Licznik odwiedzin
1 8 6 8 5 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.