Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

SMACZNIE I ZDROWO

Dodano dnia: 21.02.2017

W ramach zajęć  kulinarnych dzieci ze świetlicy popołudniowej wykonały smaczny i zdrowy koktajl owocowy- jagodowo-bananowy. Podczas zajęć rozmawialiśmy o napojach najczęściej spożywanych przez dzieci. Spośród nich wybraliśmy te najzdrowsze, czyli wodę mineralną , jogurty, mleko, kompoty, koktajle. Dzieci aktywnie uczestniczyły pracy – poznały cykl przyrządzania koktajlu oraz zasady bezpiecznej oraz zasady bezpiecznej obsługi urządzenia elektrycznego ( blendera). Samodzielne wykonanie napoju dostarczyło dzieciom satysfakcji, a koktajl był pyszny. Ustaliliśmy, że w każdy czwartek organizować będziemy zajęcia kulinarne.

Wanda PaulAutor: Izabela Pawełczak

SMACZNIE I ZDROWO

Licznik odwiedzin
1 6 4 7 8 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.