Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

BEZ CUKRU ŻYĆ SIĘ DA

Dodano dnia: 02.03.2017

Dnia 1 marca 2017 roku w świetlicy popołudniowej odbyły się warsztaty kulinarne z dietetykiem Agnieszką Kopczyńską. Rozmawialiśmy na temat właściwego sposobu odżywiania oraz wpływu jedzenia na nasze zdrowie i samopoczucie. Okazało się, że „bez cukru żyć się da” i można go zastąpić „magicznymi słodyczami” – wszelkiego rodzaju owocami świeżymi i suszonymi oraz całą gamą kolorowych warzyw. Na potwierdzenie tego dzieci „pod okiem” pani dietetyk wykonały „zielony, słodki koktajl” bez cukru oraz pralinki ( kokosowe i orzechowe kuleczki ). Na koniec zajęcia dzieci utrwaliły wiadomości i umiejętności zdobyte w trakcie warsztatów. W ramach pracy domowej każde dziecko przedstawiło swój pomysł na zdrowy, bezcukrowy deser. Zajęcia bardzo przypadły dzieciom do gustu. Oprócz wiedzy dostarczyły wszystkim wiele radości z samodzielnie wykonanej pracy.

 
Wanda Paul
 


Autor: Izabela Pawełczak

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 8 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.