Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ŻYWE LEKCJE PRZYRODY

Dodano dnia: 06.03.2017

 W dniach 02 i  03 marca przyjechał do naszej szkoły Przedstawiciel  Edukacyjnego Parku Owadów, który w bardzo ciekawy, interesujący sposób  zaprezentował żywe lekcje przyrody. Przekazywane treści dostosowane były do poziomu  poszczególnych grup. Prowadzący angażował wszystkich uczestników, szybko nawiązał kontakt z uczniami i zyskiwał ich sympatię, potrafił zaciekawić  nawet najbardziej nieśmiałych.  Uczniowie mogli nie tylko zobaczyć i poznać egzotyczne owady ale również je dotknąć. Każdy chętny uczestnik mógł trzymać na dłoni karalucha z Madagaskaru.  Uczniowie usłyszeli wiele ciekawostek np., że nitka z jednego kokonu jedwabnika morwowego mierzy ok. 2 km, a także – 500 nietoperzy (nocek rudy) w ciągu jednego lata zjada ok. 2 ton komarów.

 
Halina Wojciechowicz
 


Autor: Izabela Pawełczak

ŻYWA LEKCJA PRZYRODY 03.03.2017

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 7 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.