Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DZIEŃ KOBIET W ŚWIETLICY

Dodano dnia: 08.03.2017

 8 marca, z okazji Dnia Kobiet,  odbył się w świetlicy Konkurs na Super Dziewczynę. Dziewczynki brały udział w wielu fajnych konkurencjach. Niejednokrotnie pomagali im chłopcy, służąc pomocną męską…wiedzą. Zmagania dziewcząt rozpoczął konkurs odbijania piłeczki rakietką. W kolejnej konkurencji należało zgadnąć nazwy męskich narzędzi stolarskich i tu bardzo  pomocni okazali się  chłopcy. Do kolejnych zadań należało: odgadnięcie imion i nazwisk znanych kobiet oraz odpowiedź na pytania, czym zasłynęły ; zrobienie jak najsłodszej miny po wypiciu soku cytrynowego; nawlekanie koralików na czas oraz  jak najpiękniejsze zaśpiewanie piosenki. Chłopcy chętnie asystowali dziewczynkom, włączając się do wspólnej zabawy. Po podliczeniu punktów, wyłoniono trzy najlepsze Super Dziewczynki, którymi okazały się:

 Marta Woźnowska z kl. III b
 Zuzia Kopaczewska z kl. III a
 Maja Konarzewska z kl. III 
Uwieńczeniem konkursu było stworzenie przez dziewczęta efektownych wisiorów z modeliny.
 
                                        Katarzyna Zadroga – Mikulska, Angelika Maculewicz


Autor: Izabela Pawełczak

DZIEŃ KOBIET W ŚWIETLICY 2017

Licznik odwiedzin
1 6 5 1 8 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.