DRZWI OTWARTE

Dodano dnia: 10.03.2017

Dnia 09 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Elblągu kolejny raz otwarto drzwi dla przyszłych uczniów. Przybyłych tego dnia gości powitano uroczyście w sali gimnastycznej, zapoznano z dyrekcją, gronem pedagogicznym oraz ofertą na nowy rok szkolny. Kolejnym punktem spotkania była zabawa w podchody, mająca na celu poznanie szkoły.  Program obfitował w wiele atrakcji, w których aktywnie uczestniczyły dzieci. Podczas zwiedzania szkoły dzieci wzięły udział w eksperymentach w gabinecie przyrodniczym. Bardzo ciekawe były zabawy językiem angielskim z wykorzystaniem tablicy interaktywnej oraz skrócona lekcja historii. Przyszłoroczni uczniowie obejrzeli gabinety lekcyjne, sale komputerowe, gabinet logopedyczny  oraz świetlicę, w której oglądały wystawę prac dziecięcych. Tu również świetnie bawiły się w szachy na dużej szachownicy, poznając najważniejsze figury. W sali gimnastycznej dzieci uczestniczyły w wiosennych zawodach sportowych, potem spotkały się z Panią Wiosną, która wręczyła im wiosenny skarb. Na zakończenie goście mieli okazję obejrzeć występ Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego „ Destination” oraz wysłuchać wiosennego koncertu przygotowanego przez uczniów naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że 1 września spotkamy się w murach naszej szkoły. Zapraszamy!

DRZWI OTWARTE 2017