Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WIZYTA W BIBLIOTECE

Dodano dnia: 14.03.2017

 W czwartek 9 marca klasa II e odwiedziła Bibliotekę Pedagogiczną. Dzieci poznały to niezwykłe miejsce "od podszewki". Dowiedziały się, między innymi co dzieje się z książkami, gdy trafią do biblioteki, jak wygląda miejsce gdzie przechowywane są książki i co zrobić, gdy czasem nie chce się czytać książek. Zobaczyły też najmniejszą książkę w zbiorach biblioteki, której kartki są tak małe jak pięciogroszowa moneta. Największym jednak zainteresowaniem uczestników wycieczki cieszyło się przesuwanie regałów z księgozbiorami  w  magazynie :-). Wycieczkę dopełnił spacer po pięknej Starówce

Anna BadajAutor: Izabela Pawełczak

WIZYTA W BIBLIOTECE KL. II E

Licznik odwiedzin
1 6 4 1 1 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.