Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

KONKURS RECYTATORSKI W MDK

Dodano dnia: 15.03.2017

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Małego Konkursu Recytatorskiego w Młdzieżowym Domu Kultury w Elblągu. Wystąpili w nim Wiktoria Król z klasy III a, która zaprezentowała wiersz Agnieszki Fraczek pt. "Bziki Weroniki" i Szymon Grzybowski z klasy II e  z wierszem Mariusza Szwondera pt. "Wywiad z Panem Robaczkiem". Wiktoria zdobyła swoim występem wyróżnienie. Oboje otrzymali za swoje prezentacje nagrody rzeczowe i dyplomy. Gratulujemy obojgu i życzymy dalszych, jeszcze większych sukcesów na scenie.

Anna BadajAutor: Izabela Pawełczak

KONKURS RECYTATORSKI W MDK 2017

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 4 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.