WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI

Dodano dnia: 20.03.2017

Dnia 14.03.2017 roku dzieci z naszej świetlicy w ramach akcji promującej czytelnictwo udały się na wycieczkę do Biblioteki Elbląskiej przy ulicy Brzeskiej 5. Głównym celem zajęć było rozwijanie aktywności czytelniczej naszych uczniów, otwarcie na literaturę i pokochanie książek, gdyż są one najlepszą drogą do poznawania świata.Bardzo ciekawe zajęcia przeprowadzone przez Panią bibliotekarkę spowodowały pozytywne nastawienia naszych młodych czytelników do czytania. Dzieci niezwykle radośnie i aktywnie uczestniczyły w zadaniach, wzbogacały swoje słownictwo, rozwijały kreatywność i wyobraźnię. Jednogłośnie zobligowały się do częstego odwiedzania naszej zaprzyjaźnionej biblioteki.

Wioletta Szulaczuk

WYCIECZKA DZIECI ZE ŚWIETLICY DO BIBLIOTEKI