Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI

Dodano dnia: 20.03.2017

 Dnia 14.03.2017 roku dzieci z naszej świetlicy w ramach akcji promującej czytelnictwo udały się na wycieczkę do Biblioteki Elbląskiej przy ulicy Brzeskiej 5. Głównym celem zajęć było rozwijanie aktywności czytelniczej naszych uczniów, otwarcie na literaturę i pokochanie książek, gdyż są one najlepszą drogą do poznawania świata.Bardzo ciekawe zajęcia przeprowadzone przez Panią bibliotekarkę spowodowały pozytywne nastawienia naszych młodych czytelników do czytania. Dzieci niezwykle radośnie i aktywnie uczestniczyły w zadaniach, wzbogacały swoje słownictwo, rozwijały kreatywność i wyobraźnię. Jednogłośnie zobligowały się do częstego odwiedzania naszej zaprzyjaźnionej biblioteki.

 
                 Wioletta Szulaczuk


Autor: Izabela Pawełczak

WYCIECZKA DZIECI ZE ŚWIETLICY DO BIBLIOTEKI

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 6 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.