Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WITAJ WIOSNO, ŻEGNAJ ZIMO!!!

Dodano dnia: 22.03.2017

 Dnia 21.03 i uczniowie klas I-III radośnie powitali nadchodzącą porę roku.Część klas wyruszyła kolorowym , kwiecistym  korowodem do parku Kajki na spotkanie z wiosną. Najmłodsi i poszukiwali  zwiastunów w terenie. Pozostałe dzieci świętowały w szkole. Na zajęciach samodzielnie przygotowały kolorowe kwiaty i wianki z którymi potem maszerowały wśród radosnych okrzyków i śpiewów. Podczas zajęć rozwiązywały wiosenne zagadki i krzyżówki , wykonały piękne  prace plastyczne , wysłuchały ciekawych wierszy i obejrzały prezentacje multimedialne o wiośnie.Tak więc zimę na dobre pożegnaliśmy , a nową porę roku przywitaliśmy z radością.

sekcja ekologiczna klas I-IIIAutor: Izabela Pawełczak

WITAJ WIOSNO, ŻEGNAJ ZIMO!!! 2017

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 7 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.