WITAJ WIOSNO, ŻEGNAJ ZIMO!!!

Dodano dnia: 22.03.2017

Dnia 21.03 i uczniowie klas I-III radośnie powitali nadchodzącą porę roku.Część klas wyruszyła kolorowym , kwiecistym  korowodem do parku Kajki na spotkanie z wiosną. Najmłodsi i poszukiwali  zwiastunów w terenie. Pozostałe dzieci świętowały w szkole. Na zajęciach samodzielnie przygotowały kolorowe kwiaty i wianki z którymi potem maszerowały wśród radosnych okrzyków i śpiewów. Podczas zajęć rozwiązywały wiosenne zagadki i krzyżówki , wykonały piękne  prace plastyczne , wysłuchały ciekawych wierszy i obejrzały prezentacje multimedialne o wiośnie.Tak więc zimę na dobre pożegnaliśmy , a nową porę roku przywitaliśmy z radością.

sekcja ekologiczna klas I-III

WITAJ WIOSNO, ŻEGNAJ ZIMO!!! 2017