Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZAJĘCIA Z ZAKRESU RATOWNICTWA MEDYCZNEGO

Dodano dnia: 05.04.2017

 Dnia 04.04  gościliśmy w naszej szkole ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły dowiedzieli się  jak bezpiecznie zachować się nad wodą oraz jak reagować w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia. Mieli okazję obejrzeć prezentację multimedialną na temat bezpieczeństwa  w akwenach wodnych. Na koniec dzieci  odbyły praktyczne ćwiczenia na fantomie. Wiedzą już jak wykonać sztuczne oddychanie i masaż serca. Zajęcia  były bardzo ciekawe  . Po tej lekcji nasze dzieciaki na pewno  będą potrafiły udzielić pomocy w razie potrzeby.

Anna Sawko , Katarzyna Kreft


Autor: Izabela Pawełczak

ZAJĘCIA Z ZAKRESU RATOWNICTWA MEDYCZNEGO

Licznik odwiedzin
1 8 6 8 5 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.