TAJEMNICZY OGRÓD

Dodano dnia: 20.04.2017

19 kwietnia klasa 4d wyszła do elbląskiego teatru na spektakl "Tajemniczy ogród", sceniczną adaptację lektury szkolnej w formie musicalu. Dzieci z zainteresowaniem śledziły poczynania energicznej i rezolutnej Mary oraz zmiany, jakie zachodziły w bohaterach utworu. Siłą napędową tych zmian była przyjaźń dzieci i ich wiara w moc tej przyjaźni oraz moc miłości między ludźmi. Po przedstawieniu, trzej główni aktorzy składali podpisy na blankietach programu. Szymon z Hubertem podeszli po autografy na programie klasowym, który zostanie przekazany pani polonistce, ponieważ przyda się przy omawianiu lektury na lekcjach języka polskiego.

Małgorzata Światkowska

TAJEMNICZY OGRÓD