OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA

Dodano dnia: 24.04.2017

Już szósty raz w naszej szkole zorganizowaliśmy ,,Olimpiadę przedszkolaka" dla dzieci z przedszkoli w naszym mieście. W tym roku przybyli goście z Przedszkola nr 3, 6, 23 ,33 oraz ,,Mały Geniusz", łącznie było 120 małych sportowców. Dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych m.in. przechodziły przez tunel, pokonywały tory przeszkód, rzucały do celu, skakały na ogromnych piłkach. W trakcie krótkiej przerwy dzieci zjadły drugie śniadanie i pobawiły się przy muzyce. Wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor, a  przede wszystkim przyświecał  cel zdrowej sportowej rywalizacji. Każda drużyna uczestnicząca w ,,Olimpiadzie Przedszkolaka" otrzymała nagrodę i dyplom potwierdzający uczestnictwo w naszych rozgrywkach sportowych. Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy.

Urszula Bazylczyk

OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA 2017