Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO JEDNOSTKI WOJSKOWEJ

Dodano dnia: 19.12.2013

Dnia 4 grudnia br. dzieci ze świetlicy oraz klasy Ib wybrały się na wycieczkę do Jednostki Wojskowej przy ul. Królewieckiej. Tam Pan Sławomir Wróblewski  w bardzo ciekawy sposób opowiedział nam o wydarzeniach z życia jednostki, pokazał nam koszary, Salę Tradycji i Izbę Pamięci poświęconą zasłużonym żołnierzom. Podczas wycieczki mogliśmy zobaczyć wyposażenie żołnierzy: broń, mundury, ekwipunek. Na koniec spotkania wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki..Autor: Izabela Pawełczak

WYCIECZKA DO JEDNOSTKI WOJSKOWEJ

Licznik odwiedzin
2 0 0 3 9 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.