Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS O GENERALE NIECZUI

Dodano dnia: 12.05.2017

 Dnia 11.05.2017 roku w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs pt. „Generał Bolesław Nieczuja – Ostrowski – bohater naszych czasów”. Organizatorem był Urząd Miejski w Elblągu we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 1 . W naszych progach gościliśmy przedstawicieli aż 11 szkól podstawowych z naszego miasta. Uczniowie stanęli w szranki w trzech kategoriach : pieśń patriotyczna, recytacja wiersza o tematyce wojennej oraz prace plastyczne związane z generałem . Pięcioosobowe jury miało trudne zadanie, by wyłonić zwycięzców w każdej kategorii, ponieważ poziom był bardzo wysoki i wyrównany. Jednak ostateczne wyniki poznamy 1 czerwca 2017 r na posiedzeniu sesji Rady Miasta, gdzie zostaną również wręczone nagrody dla laureatów.

Dorota Popowska



Autor: Izabela Pawełczak

KONKURS O BOLESŁAWIE NIECZUI

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 6 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.