MIKOŁAJKI W KINIE

Dodano dnia: 19.12.2013
Dnia 5 grudnia 2013 dzieci ze świetlicy popołudniowej poszły na wycieczkę do kina Światowid. Obejrzały film „Kraina lodu” produkcji Disney’a. Film wzbudził duże zainteresowanie wśród dzieci. Dzieci wróciły zadowolone i pełne wrażeń.
Następnego dnia każde dziecko przygotowało prace plastyczną, przedstawiającą ulubioną postać lub  scenę z wcześniej obejrzanej bajki. Technika wykonania pracy była dowolna, dlatego wśród prac znalazły się pastele, rysunki kredką czy też wyklejanki. Wszystkie prace wzięły udział w konkursie na najpiękniejszy rysunek, który był wybrany poprzez wspólne głosowanie. Laureaci naszego konkursu otrzymali małe upominki w postaci przyrządów plastycznych, a czas każdego uczestnika zabawy został osłodzony słodką niespodzianką. Nasze dzieła przyozdobiły nasze świetlicowe ściany. Wszyscy bawiliśmy się równie dobrze jak podczas oglądania bajki.

MIKOŁAJKI W KINIE