Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIKOŁAJKI W KINIE

Dodano dnia: 19.12.2013
Dnia 5 grudnia 2013 dzieci ze świetlicy popołudniowej poszły na wycieczkę do kina Światowid. Obejrzały film „Kraina lodu” produkcji Disney’a. Film wzbudził duże zainteresowanie wśród dzieci. Dzieci wróciły zadowolone i pełne wrażeń.
Następnego dnia każde dziecko przygotowało prace plastyczną, przedstawiającą ulubioną postać lub  scenę z wcześniej obejrzanej bajki. Technika wykonania pracy była dowolna, dlatego wśród prac znalazły się pastele, rysunki kredką czy też wyklejanki. Wszystkie prace wzięły udział w konkursie na najpiękniejszy rysunek, który był wybrany poprzez wspólne głosowanie. Laureaci naszego konkursu otrzymali małe upominki w postaci przyrządów plastycznych, a czas każdego uczestnika zabawy został osłodzony słodką niespodzianką. Nasze dzieła przyozdobiły nasze świetlicowe ściany. Wszyscy bawiliśmy się równie dobrze jak podczas oglądania bajki.


Autor: Izabela Pawełczak

MIKOŁAJKI W KINIE

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 4 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.