DZIEŃ MAMY I TATY W KLASIE IV C

Dodano dnia: 29.05.2017

Dnia 23 maja zaprosiliśmy  Rodziców do szkolnej świetlicy na godzinę 17.00,aby obejrzeli  przygotowany przez nas program artystyczny. Wszyscy uczniowie byli podekscytowani, czekali na ten moment i cieszyli się wspólną obecnością. Rodzice tłumnie przybyli  na uroczystość szkolną poświęconą Im. Wchodzili do świetlicy  przywitani utworem  Urszuli Sipińskiej „ Cudownych Rodziców mam”, którego fragmenty śpiewały także dzieci.  Utwór ten posłużył nam jako motto spotkania. Poprzez recytację wierszy i prezentację krótkich dialogów dzieci wyrażały swoje uczucie, miłość i podziękowanie. Dodatkową atrakcją było wręczanie  listów napisanych pod kierunkiem pani Anny Brejdak, własnoręcznie wykonanych prezencików powstałych  na lekcjach plastyki pod kierunkiem pani Elżbiety Paczkowskiej i słodkości dla obojga. Nie obyło się bez wzruszeń i uśmiechu. W dalszej części były krótkie „konkursy na wesoło” dla Rodziców, kalambury, quiz. Rodzice współpracowali, bawiąc się wraz ze swoimi dziećmi. Dopełnieniem całości był przepyszny tort, którego smaku nie można zapomnieć. Półtorej godziny minęło bardzo szybko .Pomimo zmęczenia towarzyszącego nam humor nie opuścił nas do końca i spotkanie uznać możemy za udane.

Marzena Kiełek

DZIEŃ MAMY I TATY W KLASIE IV C