Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO WARSZAWY

Dodano dnia: 29.05.2017

 W dniach 23-24.05.17 klasa Va uczestniczyła w wycieczce do Warszawy.Szereg atrakcji w jakich uczestniczyli uczniowie sprawił,że na pewno będą to miłe wspomnienia.Klasa odwiedziła rożne ciekawe miejsca:Łazienki Królewskie,Starówkę,Zamek Królewski.Oprowadzał nas po tych miejscach warszaski przewodnik,przemiły starszy Pan,który swoimi opowieściami jeszcze bardziej przybliżył nam wiedzę o stolicy.Podziwialismy panoramę miasta z okien busa,przyglądając się min.Pałacowi Kultury ,a także znanym warszawskim ulicom.Odwiedziliśmy budynek Polskiego Radia,gdzie również spotkalismy się z bardzą sympatyczną osobą Pana lektora,który swoją ogromną wiedzę na temat radia,różnych programów i osób przekazywał nam w sposób bardzo ciekawy.Piekna pogoda pozwoliła nam podziwiać wspaniałe ogrody na dachu Biblioteki Uniwesyteckiej.Kilka godzin uczniowie mogli także spędzić na pouczającej i miłej zabawie w Centrum Nauki Kopernik.Wisienką na torcie była jednak wizyta na Stadionie Narodowym.Zasiedliśmy na trybunach tego olbrzymiego obiektu,zwiedzilismy zaplecza:szatnie zawodników,gabinety odnowy biologicznej.Zdjęcia z koszulkami Lewandowskiego i Błaszczykowskiego będą na pewno wspaniałą pamiątką.Cała wycieczka to były naprawdę fantastyczne dni!Oto zdjęcia z tej wspaniałej wyprawy.bieta

Elżbieta PaczkowskaAutor: Izabela Pawełczak

WYCIECZKA DO WARSZAWY 2017

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 4 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.