MAJOWE SPOTKANIE

Dodano dnia: 30.05.2017

W ramach obchodów Dnia Matki 22 maja 2017 roku dzieci ze świetlicy popołudniowej przygotowały niespodzianki dla swoich mam. Zaprezentowały nowy układ tańca nowoczesnego oraz podarowały  własnoręcznie wykonane upominki (kolorowe przestrzenne laurki).
W drugiej części spotkania pani Irena Sokołowska omówiła funkcjonowanie świetlicy w II półroczu. Następnie odbyły się warsztaty pedagogiczne dla rodziców. Tematem szkolenia przeprowadzonego przez pedagoga – panią Bogusławę Salmonowicz było „Stanowczość zamiast agresji. Techniki asertywności przydatne w wychowaniu”.
Spotkanie zakończyło się wspólną kolacją z rodzicami. Promując zdrowy styl odżywiania dzieci podały smaczną tortillę. Majowe spotkanie było udanr – dzieci odczuwały radość ze wspólnie spędzonych chwil, a rodzice wzbogacili swoją wiedzę na temat wychowania swoich pociech.

Wanda Paul, iIrena Sokołowska

MAJOWE SPOTKANIE