Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIKOŁAJKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Dodano dnia: 19.12.2013

Święty Mikołaj znany jest na całym świecie, choć pod różnymi imionami. Dzień św. Mikołaja obchodzimy 6 grudnia. Tego właśnie dnia Mikołaj przybył z prezentami do klasy IId. Każde grzeczne dziecko otrzymało słodki upominek. Mikołaj też dostał od dzieci prezenty: cukierki, obrazki, świeczkę w kształcie choinki. Dzieci czytały wiersz i śpiewały piosenki o Mikołaju. Potem uczniowie kl  IId  poznali tradycje mikołajkowe w Polsce i na świecie. Mikołajki zakończyły się konkursem plastycznym ,, Najpiękniejszy Mikołaj”.Autor: Izabela Pawełczak

MIKOŁAJKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 5 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.