WYCIECZKA DO NOWEJ HOLANDII

Dodano dnia: 31.05.2017

Dnia 31 maja klasy 2b i 2c były w Rodzinnym Parku Rozrywki - Nowa Holandia. Dzieci spędziły tam kilka wspaniałych godzin. Bawiły sie na trampolinach, dmuchanych zjeżdżalniach, w gaju z piłeczkami oraz w parku linowym a także próbowały swoich sił w strzelaniu z łuku i poszukiwaniu złota. Grały na symylatorach samochodów wyścigowych i koparki. Odwiedziły Dino Park, gdzie powitał je Yeti i doczekały się wynurzenia potwora z Loch Ness. Odwiedziły Wyspę Wikingów. W ptaszarni widziały m.in. pawie, z których jeden pokazał piękno swojego ogona pozując do zdjęcia. Podczas rejsu stateczkiem dzieci widziały z bliska szuwary, grążele żółte oraz widziały ważki na wyciągnięcie ręki. Pobyt w Parku był udany i dzieci wróciły do domu bardzo zadowolone.

G. Ciesielska i A. Radkiewicz