Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO NOWEJ HOLANDII

Dodano dnia: 31.05.2017

 Dnia 31 maja klasy 2b i 2c były w Rodzinnym Parku Rozrywki - Nowa Holandia. Dzieci spędziły tam kilka wspaniałych godzin. Bawiły sie na trampolinach, dmuchanych zjeżdżalniach, w gaju z piłeczkami oraz w parku linowym a także próbowały swoich sił w strzelaniu z łuku i poszukiwaniu złota. Grały na symylatorach samochodów wyścigowych i koparki. Odwiedziły Dino Park, gdzie powitał je Yeti i doczekały się wynurzenia potwora z Loch Ness. Odwiedziły Wyspę Wikingów. W ptaszarni widziały m.in. pawie, z których jeden pokazał piękno swojego ogona pozując do zdjęcia. Podczas rejsu stateczkiem dzieci widziały z bliska szuwary, grążele żółte oraz widziały ważki na wyciągnięcie ręki. Pobyt w Parku był udany i dzieci wróciły do domu bardzo zadowolone.

G. Ciesielska i A. RadkiewiczAutor: Anna Radkiewicz

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 7 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.