Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI PEDAGOGICZNEJ

Dodano dnia: 01.06.2017

 Dnia 31.05 klasa I b  udała się na warsztaty do biblioteki pedagogicznej Dzieci wzięły udział w ciekawych zajęciach o lesie. Poznały rośliny oraz zwyczaje zwierząt leśnych. Rozpoznawały dźwięki wydawane przez zwierzęta  i rozwiązywały zagadki. Na koniec wspólnie wykonały plakat, na którym wkleiły wszystkie poznane elementy lasu. Zajęcia były bardzo ciekawe i pouczające.Wycieczkę urozmaicił spacer nad Kanałem Elbląskim oraz po Starówce. Najmilszym akcentem kończącym wyjście była wizyta w lodziarni.Dzieci do klasy wróciły bardzo zadowolone.  

Anna Sawko
 


Autor: Izabela Pawełczak

WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI PEDAGOGICZNEJ KL. I B

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 7 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.