AWANTURA NA OLIMPIE 2017

Dodano dnia: 20.06.2017

Dnia 19 czerwca 2017 r nasza szkoła zamieniła się Olimp, na którym zagościli uczniowie klas 5.

Tym razem cykliczną imprezę zatytułowaną „Awantura na Olimpie” potraktowaliśmy zabawowo, a nie jako rywalizację. Imprezę rozpoczął pokaz inscenizacji wybranych mitów. Następnie trzyosobowe drużyny musiały wykazać się wiedzą teoretyczną związaną z mitologią grecką. W przerwie zadań umysłowych mogliśmy podziwiać układy taneczne do wybranych utworów greckich . Nasi sprawni zawodnicy pokonywali labirynt Minotaura oraz zapełniali róg obfitości piłkami palantowymi.

Po skończonej zabawie przedstawiciele każdej z klas odebrali pamiątkowe dyplomy z podziękowaniem za udział w tej imprezie. Czwartoklasiści już szykujcie się, za rok spotykamy się z Wami!

Dorota Popowska

Autor: