Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO WYGONINA

Dodano dnia: 21.06.2017

W dniach 14-17 czerwca 2017r. klasy III a, III b oraz IV a pod opieką wychowawców, pani Beaty Ciołek, Agnieszki Flakowskiej i Anny Szawary, były na wycieczce w Wygoninie. W czasie pobytu w Ośrodku Wczasów Dziecięcych dzieci aktywnie spędzały czas. Poznały wiele nowych, ciekawych zabaw i gier. Największą atrakcją były podchody, park linowy oraz budowanie szałasów, kiedy mogły wykazać się ogromną inwencją twórczą. Uczniowie chętnie brali udział w wieczornych zabawach, dyskotece, randce w ciemno. Pogoda dopisała, humory również. Dzieci i wychowawcy orzekli, że chętnie wrócą znów do Wygonina.

Anna Szawara


Autor: Izabela Pawełczak

WYGONIN 2017

Licznik odwiedzin
1 1 7 7 8 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu  


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.