Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WAKACJI NADSZEDŁ CZAS...

Dodano dnia: 24.06.2017

Kolejny rok szkolny za nami. 10 miesięcy obfitujących  w liczne sukcesy, uroczystości, inicjatywy nauczycieli, uczniów i rodziców. Osiągnięcia w konkursach szkolnych, międzyszkolnych, ogólnopolskich wskazują na ciągły rozwój  umiejętności uczniów i potężny zasób ich wiedzy.
Dzisiaj, 23 czerwca 2017 r., na uroczystym zakończeniu roku szkolnego,  wszyscy mieli okazję poznać uczniów najbardziej wyróżniających się w szkole,  którzy zostali uhonorowani nagrodami Dyrektora Szkoły. Byli wśród nich laureaci i finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, osoby z najwyższymi wynikami edukacyjnymi, sportowcy, językowcy, artyści, szachiści.
Uwieńczeniem uroczystości był występ klasy 1a i 2e w pierwszej części oraz mini koncert  w wykonaniu  Karola Baranowskiego z kl. 5a  i taniec zespołu Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego Destination –  w drugiej części.

Do zobaczenia… po wakacjach…

Barbara Olszewska

List Prezydenta Miasta Elblągu

List Komendanta Miejskiej Policji w ElbląguAutor: Izabela Pawełczak

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Licznik odwiedzin
1 1 7 7 8 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu  


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.