UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Dodano dnia: 06.09.2017

Znów dni popłyną pracowite
Nad książką szkolną, nad zeszytem.
Życzymy wszystkim na początek szkolnego roku -
Samych szóstek i piątek.
Uczcie się, jak mawiacie "w dechę"
I niech z was szkoła ma pociechę.

4 września 2017 roku kolejny raz zabrzmiał dzwonek. Po dwóch miesiącach wakacyjnego odpoczynku, uczniowie zawitali do szkoły, by kontynuować lub rozpocząć naukę. W naszej placówce uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbyła się w dwóch turach, w towarzystwie  rodziców i przyjaciół szkoły. Wszystkich serdecznie przywitał  dyrektor  Andrzej Soja, który życzył uczniom i nauczycielom, by czas spędzony w szkole był radosny, pracowity i pełen sukcesów.  Specjalne powitanie skierował do najmłodszych, którzy pierwszy raz przekroczyli progi naszej szkoły.  Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie oraz zostali pasowani na uczniów SP1. W części artystycznej  uczniowie klas IIIa, IIIc i IIId wspominali wakacje, przygody nad morzem i w górach. Zaprezentowany program artystyczny przygotowany był pod kierunkiem p. Ewy Czarneckiej, Anny Radkiewicz i Urszuli Bazylczyk. Wszyscy obecni uczcili również rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej wspominając wydarzenia z 1 – ego  i 17 - ego września 1939 roku. Następnie uczniowie i rodzice udali się na spotkania z wychowawcami klas.

Grażyna Ciesielska

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018