Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Dodano dnia: 06.09.2017

 Znów dni popłyną pracowite
Nad książką szkolną, nad zeszytem.
Życzymy wszystkim na początek szkolnego roku - 
Samych szóstek i piątek.
Uczcie się, jak mawiacie "w dechę"
I niech z was szkoła ma pociechę. 

            4 września 2017 roku kolejny raz zabrzmiał dzwonek. Po dwóch miesiącach wakacyjnego odpoczynku, uczniowie zawitali do szkoły, by kontynuować lub rozpocząć naukę. W naszej placówce uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbyła się w dwóch turach, w towarzystwie  rodziców i przyjaciół szkoły. Wszystkich serdecznie przywitał  dyrektor  Andrzej Soja, który życzył uczniom i nauczycielom, by czas spędzony w szkole był radosny, pracowity i pełen sukcesów.  Specjalne powitanie skierował do najmłodszych, którzy pierwszy raz przekroczyli progi naszej szkoły.  Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie oraz zostali pasowani na uczniów SP1. W części artystycznej  uczniowie klas IIIa, IIIc i IIId wspominali wakacje, przygody nad morzem i w górach. Zaprezentowany program artystyczny przygotowany był pod kierunkiem p. Ewy Czarneckiej, Anny Radkiewicz i Urszuli Bazylczyk. Wszyscy obecni uczcili również rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej wspominając wydarzenia z 1 – ego  i 17 - ego września 1939 roku. Następnie uczniowie i rodzice udali się na spotkania z wychowawcami klas.

Grażyna Ciesielska


Autor: Izabela Pawełczak

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Licznik odwiedzin
2 0 1 5 8 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.