Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZAJĘCIA INTEGRACYJNE NA ŚWIETLICY POPOŁUDNIOWEJ

Dodano dnia: 19.12.2013

 09.12.13r.  do  świetlicy   zostali zaproszeni rodzice, by wspólnie  razem  ze swoim dzieckiem zaprojektować i wykonać ozdobę świąteczną. Pod nadzorem plastyka pani Anny Dukszty, która przygotowała zestawy materiałów plastycznych, rodzice i ich pociechy tworzyli wg własnego pomysłu ozdobę  „Dużego i małego reniferka”. Proste zadanie, a jednak wymagało od wszystkich współpracy i zaangażowania. Okazało się, że pomysłów nie zabrakło i każda rodzina stworzyła niepowtarzalne ozdoby. Dzieciom pomysł wspólnej pracy z rodzicami bardzo się spodobał, rodzice natomiast bali się, że nie sprostają zadaniu. Autor: Izabela Pawełczak

ZAJĘCIA INTEGRACYJNE NA ŚWIETLICY POPOŁUDNIOWEJ

Licznik odwiedzin
2 1 4 0 9 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.