Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

Dodano dnia: 19.09.2017

14 września klasy III e oraz III b wybrały się do gospodarstwa agroturystycznego „Ziołowy Dzbanek” w Sąpach. Najpierw dzieci zabrały się do wykopków ziemniaków. Każda grupa pracowała na swojej grządce, wykopując i segregując warzywa. Następnie była degustacja ziemniaków pieczonych z ogniska. Dzieci twierdziły, że praca na polu jest trudna, dziwiły się że tak dużo ziemniaków wyrosło z jednego. Wróciły do Elbląga pełne wrażeń, nowych doświadczeń i całych toreb ziemniaków -najpyszniejszych na świecie:)

Grażyna Ciesielska i Anna BadajAutor: Izabela Pawełczak

JESIENNE PRACE W POLU

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 8 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.