Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

Dodano dnia: 25.09.2017

 W sobotę 23.09 uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Ewy Karniewskiej wzięli udział w imprezie z okazji  Europejskiego Dnia Bez Samochodu. Przejazd ulicami Elbląga przy eskorcie Policji był dla uczniów dużą atrakcją. Wyruszyliśmy w ponad stu osobowej grupie z Placu Jagiellończyka przez ulice: Robotniczą, Brzeską, Browarną, Tysiąclecia, Grunwaldzką.  Celem przejazdu był teren Szkoły Podstawowej nr  4 ,gdzie czekały na wszystkich uczestników:  poczęstunek oraz wiele atrakcji.  Piknik Rodzinny trwał do godziny 14.30 w trakcie imprezy odbyły się konkursy sprawnościowe, spacer w alko goglach, próby na stymulatorze zderzeń, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji. Wszystkich uczniów oraz nauczycieli zachęcamy do korzystania z tego wspaniałego środka lokomocji jakim jest rower! 

Pozdrawiamy,
Uczniowie klas 6A, 6D, 7D biorący udział w imprezie.
 


Autor: Izabela Pawełczak

Licznik odwiedzin
2 0 1 3 7 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.