Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

Dodano dnia: 29.09.2017

26 września obchodziliśmy w szkole Europejski Dzień Języków. Gabinety językowe zostały przystrojone w plakaty informujące o tym dniu, flagi państw europejskich oraz prace uczniów poświęcone państwom europejskim. Mogliśmy dowiedzieć się jak powiedzieć „ Kocham Cię” w różnych językach czytając prezentowane na piętrze zwroty, a nauczyciele zadbali, by lekcje poświęcone były tej tematyce. Dodatkowo, aby promować różnorodność językową, uczennice klasy IVa rysowały kredą flagi europejskie na boisku szkolnym.  Kolejną atrakcją był konkurs „ Co wiesz o Europie ?”, w którym uczniowie klas VI i VII mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności dotyczące państw europejskich. Zwyciężyła klasa VI a, a reprezentujący ją Mikołaj  Szuba i Wojtek Stojek  mogą śmiało być nazwani Mistrzami Europy! Wyprzedzili oni na podium drużyny z klas VII a, VII d i VI d. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i chęć zabawy oraz gratulujemy posiadanej wiedzy !

Nauczyciele języków obcych


Autor: Izabela Pawełczak

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 8 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.