Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

SPOTKANIE AUTORSKIE Z ZOFIĄ STANECKĄ

Dodano dnia: 29.09.2017

27 września 2017 r. biblioteka szkolna zorganizowała spotkanie autorskie z Zofią Stanecką, w którym uczestniczyli uczniowie z klas młodszych: I b, I c, III a, III d, III e, IV a, którym Pani Zofia przybliżyła pracę pisarza. Opowiedziała, że najlepiej jej się pisze na kanapie z psem, a myśli w wannie, natomiast do tworzenia książki oprócz wiedzy potrzebna jest WYOBRAŹNIA, WRAŻLIWOŚĆ. Pisarka podczas spotkania wspólnie z dziećmi tworzyła rysunki, słowa, opowiadanie oraz przybliżyła program nauki czytania „Czytam sobie” na poziomie 1, 2, 3. Pod koniec nasi milusińscy mieli możliwość zadania osobistych pytań, zakupienia książek autorki, a potem możliwość dostania autografu. 

 
 
Małgorzata Antoniszyn
Magdalena Korba-Bronicka
Anna Brejdak
Edyta Leśnikowska


Autor: Izabela Pawełczak

SPOTKANIE AUTORSKIE Z ZOFIĄ STANECKĄ

Licznik odwiedzin
2 0 1 4 3 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.