Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

CIEKAWA LEKCJA HISTORII

Dodano dnia: 19.12.2013
O perypetiach dynastycznych pierwszych Piastów, misji św. Wojciecha, zjeździe gnieźnieńskim, walkach wojów piastowskich; o tych i innych ciekawych rzeczach mogli dowiedzieć się uczniowie naszej szkoły 11.12.13 w ramach zajęć innowacyjnych z historii pt. ,,Znam moją Małą Ojczyznę”. Lekcję prezentowali członkowie stowarzyszenia ,,Kerin” z Gniewu. W powszechnej opinii dzieci i nauczycieli lekcja posiadała wyjątkowy walor widowiskowy i edukacyjny. 


Autor: Izabela Pawełczak

CIEKAWA LEKCJA HISTORII

Licznik odwiedzin
2 1 4 1 0 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.