Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA NA POLE GOLFOWE

Dodano dnia: 13.10.2017

 W środę chętni uczniowie z klas V-VII wyjechali na wycieczkę na pole golfowe Sand Valley w Pasłęku zorganizowaną przez  pana Marcina Wojtasia. Uczestnicy wyjazdu mieli okazję podziwiać niezwykłe pole golfowe rozciągające się na stu hektarach terenu. Odbyła się również lekcja gry w golfa z instruktorem podczas której uczniowie poznali podstawowe zasady gry i przećwiczyli uderzenia.Na zakończenie odbył się turniej z nagrodami. Wszyscy świetnie spędzili czas na świeżym powietrzu i można powiedzieć już dziś, że  część uczniów została zarażona nową pasją.

 
Katarzyna Zadroga-Mikulska
 


Autor: Izabela Pawełczak

WYCIECZKA NA POLE GOLFOWE

Licznik odwiedzin
2 0 1 4 3 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.