PORTRETY NASZYCH NAUCZYCIELI

Dodano dnia: 13.10.2017

Z okazji Dnia  Edukacji  Narodowej dzieci  ze świetlicy  popołudniowej w ramach zajęć plastycznych wykonały portrety swoich  ulubionych nauczycieli . Rozmawialiśmy  o szczególnym znaczeniu tego  zawodu dla nauczania  i wychowania  młodego pokolenia . Układaliśmy  rymowanki ,wiersze i  życzenia   dziękując  Nauczycielom za trudną i odpowiedzialną pracę. Zabawa „Prawdziwy  nauczyciel” uświadomiła  nam  za co najbardziej cenimy  naszych nauczycieli i wychowawców .

W  tym jednym  z najważniejszych  dni  w roku –Dniu Nauczyciela  składamy najserdeczniejsze  życzenia : dużo zdrowia, cierpliwości ,wytrwałości, sukcesów zawodowych  oraz zadowolenia z uczniów.

Dzieci ze świetlicy popołudniowej
Wanda Paul