Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DEN W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Dodano dnia: 16.10.2017

Dzieci ze świetlicy nie zapomniały o tak ważnym święcie jak Dzień Edukacji Narodowej. Wspólnie z nauczycielami upiekliśmy ciasteczka dla wszystkich pracowników szkoły, aby sprawić Im trochę radości i podziękować za cierpliwość i serce włożone w naszą edukację i wychowanie.  Ciasteczka zostały pięknie zapakowane i wręczone wraz z najserdeczniejszymi życzeniami - marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych pomysłów, które podszeptuje serce oraz  cierpliwości i wytrwałości każdego dnia!

Dzieci i nauczyciele ze świetlicyAutor: Izabela Pawełczak

DEN W ŚWIETLICY 2017

Licznik odwiedzin
2 0 1 4 2 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.