DZIEŃ PAPIESKI

Dodano dnia: 16.10.2017

16 października każdego roku wspominamy wielkiego Polaka - św. Jana Pawła II. Na niedzielnej Eucharystii, w kościele M.B.K.P. uczniowie z kl. VI A  przypomnieli  życie Karola Wojtyły w występie: „Mój wywiad z Janem Pawłem II”. W ten sposób włączyliśmy się w polskie obchody Dni Papieskich.
XVII  Dzień   Papieski w naszej szkole przeżywaliśmy 16 października. Uczniów z kl. VI A   w przygotowanym występie   nawiązali   do dzieciństwa Karola Wojtyły oraz ważnych wydarzeń z pontyfikatu Jana Pawła II.  Ten dzień  jest dobrą okazją do tego, by oddać „ głos” papieżowi, który uczył nas jak iść przez życie z sercem pięknym do Boga i drugiego człowieka.

Chrostowska  Ewa

DZIEŃ PAPIESKI 2017