APEL Z OKAZJI DEN

Dodano dnia: 17.10.2017

16 października odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Z rąk dyrektora Pana Andrzeja Soi odebrali nagrody wraz z życzeniami wyróżnieni nauczyciele i personel  SP Nr 1. Następnie wystąpili w części artystycznej uczniowie klasy 5 c przygotowani przez wychowawcę panią Marzenę Kiełek, których występy zostały przeplecione piosenkami w wykonaniu klas 4 b i 4 c pod kierunkiem pani Danuty Włodarczyk. Uwieńczeniem całości był występ taneczny w wykonaniu uczennic klas 4 przygotowanych przez panią Ewę Karniewską. Na zakończenie uczniowie podziękowali za wszystko, czym ich szkoła obdarza i życzyli pomyślności, obiecując, iż postarają się zapamiętać i wziąć do swoich serc wskazówki i rady, by sprostać pokładanej w nich nadziei. My także dziękujemy za życzenia i występ życząc jak najlepszych rezultatów naszej wspólnej pracy.

Marzena Kiełek

APEL Z OKAZJI DEN 2017