Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

APEL Z OKAZJI DEN

Dodano dnia: 17.10.2017

16 października odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Z rąk dyrektora Pana Andrzeja Soi odebrali nagrody wraz z życzeniami wyróżnieni nauczyciele i personel  SP Nr 1. Następnie wystąpili w części artystycznej uczniowie klasy 5 c przygotowani przez wychowawcę panią Marzenę Kiełek, których występy zostały przeplecione piosenkami w wykonaniu klas 4 b i 4 c pod kierunkiem pani Danuty Włodarczyk. Uwieńczeniem całości był występ taneczny w wykonaniu uczennic klas 4 przygotowanych przez panią Ewę Karniewską. Na zakończenie uczniowie podziękowali za wszystko, czym ich szkoła obdarza i życzyli pomyślności, obiecując, iż postarają się zapamiętać i wziąć do swoich serc wskazówki i rady, by sprostać pokładanej w nich nadziei. My także dziękujemy za życzenia i występ życząc jak najlepszych rezultatów naszej wspólnej pracy.

Marzena KiełekAutor: Izabela Pawełczak

APEL Z OKAZJI DEN 2017

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 7 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.