Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

SUKCESY SZKOŁY I NASZYCH UCZNIÓW


Milena Trochimczuk w dniu 19.09.2020 r. podczas Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Lekkiej Atletyce w Olsztynie wywalczyła dwa medale:
- III miejsce w biegu na 100 m. (był to najliczniej obsadzony bieg mistrzostw, gdzie startowało ponad 50 zawodniczek!) oraz
- III miejsce w biegu na 600 metrów.
Rośnie nam olimpijka. Gratulujemy.


Izabela Cielesz - uczennica klasy VIII D w dniu 29.08.2020 r. na Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego LDK w Olsztynie w kategorii U16 zajęła III miejsce w biegu - 200 m. przez płotki młodzieżowe.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Milena Trochimczuk - uczennica VIII d w dniu 29.08.2020 r. na Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego LDK w Olsztynie w kategorii U14 zajęła III miejsce w biegu na 600 m. oraz III miejsce w sztafecie 6 x 200 m. Na tych samych Mistrzostwach zajęła IV miejsce w biegu na 60 m (najliczniej obsadzony bieg, w którym startowało 40 zawodniczek)
W dniu 05.09.2020 r. w Łodzi na Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych w biegu na 300 m została IX trzynastolatką w Polsce na tym dystansie (do finału zabrakło 0,01 sekundy).
Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za kolejne rekordy.


Uczeń klasy 7 a Krzysztof Kulma zajął pierwsze miejsce w kategorii K-1 na 1000 m oraz drugie miejsce w kategorii K-2 na 2500 m w Otwartych Mistrzostwach Kajakarskich Województwa Pomorskiego.
Krzysztof został również wicemistrzem młodzików na Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Kajakarstwie Klasycznym.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


rok szkolny 2019/2020


Pragniemy poinformować, że w tym roku szkolnym mamy 10 finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty. Oto oni:
język angielski - Jędrzej Gieryga z kl.7c
język niemiecki - Oliwia Bednarczuk i Konrad Żyhałko z kl. 8d
biologia - Majka Kwas z kl. 8c, Kacper Bąk i Konrad Żyhałko z kl. 8d
geografia - Kacper Bąk i Piotr Grzesiuk z kl. 8d
historia - Gabriel Wojtowicz z kl. 7b
matematyka - Konrad Żyhałko z kl.8d
Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!! Brawo!!!


Weronika Prajsnar z klasy 5 e, wraz z grupą Szalone Małolaty otrzymała nagrodę Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie.
Gratulujemy!


Zuzanna Jasińska z klasy VId zdobyła brązowy medal z formacją Destination Kids na Międzynarodowym Turnieju Tańca Time for Dance 2020 w Legionowie. Wielkie Gratulacje!!! Życzymy dalszych sukcesów.


Uczennica klasy III c, Maja Grzegółkowska zajęła IV miejsce jako solistka w Międzynarodowym Konkursie Sztuki Baletowej, który odbył się w Elblągu w dniach 21-22 XII 2019r. a w kategorii zespołowej zajęła II miejsce. Gratulujemy!


Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego "As czwartych klas"

I - Orlikowska Ola 4a
II - Kierul Alicja 4a
III - Szczepański Ryszard 4a

"As piątych klas"

I Krasowski Antoni 5a
II Brembor Tomasz 5e
III Kruszyński Michał 5e
Rogowski Filip 5a
Serdecznie gratulujemy!


Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego "As szóstych klas"
I - Trochimczuk Szymon 6c
II - Duda Miłosz 6c
III - Boguslowicz Weronika 6a
Zgórzyńska Bianka 6a
Serdecznie gratulujemy!


Formacja Disco Dance Destination Junior, w której tańczy Marysia Świerk z Ve, zajęła I miejsce w Mikołajkowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego - RUDOLF 2019, który odbył się we Włocławku. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Gratulujemy bliźniakom Gabrysiowi i Tymonowi Tocha z klasy 2a za zajęcie II miejsca w Regionalnym Turnieju Finałowym Zielonych Rozgrywek Żaków w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020. Gratulujemy!


Uczennice klasy 5 d - Amelia Frej oraz Zuzanna Stachowicz osiągnęły kolejny sukces taneczny, zdobywając wraz z formacją Destination Kids II miejsce i srebrny medal na Mistrzostwach Świata World Championships WADF w Płocku. Poza tym dziewczynki uświetniły swoim występem również akademię z okazji DEN w Naszej Szkole. Życzymy kolejnych sukcesów!


Zuzanna Stachowicz, uczennica klasy V d, wspólnie z koleżankami z Formacji Destination Kids, na Mistrzostwach Świata federacji WDSF DanceSport w Serbii zajęła I miejsce, natomiast w duecie z koleżanką wywalczyła II miejsce. Gratulujemy sukcesu uzdolnionej tanecznie uczennicy Naszej Szkoły i trzymamy kciuki za kolejne laury Zuzi.


W zawodach mini piłki ręcznej w ramach rywalizacji szkół podstawowych klas V-VI dziewczęta zdobyły IV miejsce a chłopcy stanęli na III miejscu podium. Wszystkim bardzo gratulujemy i życzymy powodzenia!

Licznik odwiedzin
2 2 9 1 3 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.